Sitkom Comeback ke shlédnutí

V seriálovém světě se fantazii meze nekladou a autoři sitkomu Comeback uchopili své možnosti naplno. Máme tu tak několik charakteristicky výrazných postav, kterým navíc není nic svaté. Tak přesně v tom je recept na úspěšný komediální seriál. Comeback mapuje životní útrapy bývalé popové hvězdy Tomi Paciho ve světě obyčejných smrtelníků. Jeho obchůdek s hudebními nosiči nepatří zrovna k nejvýdělečnějším a i proto si mne ruce alespoň o tyto vánoce. Děti jsou jak divé po koledách křečka Mirečka, takže rodiče nakupují jak divý. Akorát teda poslouchat stále dokola tyhle koledy není žádný med. Ale kšeft je kšeft a pro jednou se to musí nějak vydržet Tedy až na Ozzáka, pro něhož by to to mohlo mít vážné traumatizující účinky. Holt po dobu vyhrávání křečka Mirečka dostane volno.

Toho Ozzák hodlá využít k pečení vánočního cukrový. I když je tvrdý metalák, tak vánoce přímo zbožňuje. Akorát je trochu škoda, že za všechny ty roky tak nějak vyměkli. To je samej rohlíček, oříšek, ozdobička či koulička. S tím by chtělo letos něco udělat. V Ozzákově režii se tak můžou Pacovští těšit na pořádné pivní rohlíky a rumové koule. Po tomhle cukrový již nikdo nebude pochybovat o Ozzákových kvalitách. A letos nehodlá zůstat jen u toho cukrový. I vánoční stromek či ryba bude pořádně tvrdá. Namísto kapra by nebylo od věci dát jednou přednost pořádnému žralokovi. Toho jim ochotně dozajista opatří Zoran, jehož povinnosti zavolali do zámoří. A s metody pořízení stromečku nebude Tomáš zaručeně taky jásat.

Avšak jde hlavně o tu nezapomenutelnou atmosféru Vánoc, která nakonec na všechny dýchne. S cukrovým se sice musí hodně opatrně, ale kdo by dokázal zůstat chladný při sledování Popelky a tří ořechů a ničemu neuškodí ani si zazpívat pořádně tvrdou koledu. Comeback je zkrátka originál sám o sobě a dokáže překvapit nezaměnitelnými skeči. Jeho všechny díly ke shlédnutí lze najít v internetovém archivu Voyo. cz. No a samozřejmě se s ním setkávat na televizních obrazovkách, kde i přes několikátou reprízu stále drží prim a táhne k televizi spoustu vděčných fanoušků.